Ray Rolla piedalās labākā klubu remixa konkursā!


 DJ Beater    28 Apr : 23:25:00
 None    URDT Power!

liene-candy_-_saplustam_ray-rolla-spin-higher-remix-cover-200.jpg

Ray Rolla, Beater, URDT, Liene Candy, Saplūstam, Remix

Liene Candy - Saplūstam (Ray Rolla Spin Higher Remix) mazais plakāts

Liene Candy - Saplūstam (Ray Rolla Spin Higher Remix)

Dziesma ko piedāvāja remixēt ir Lienes Candy - Saplūstam.

Kas tad ir Ray Rolla?

Ray Rolla ir URDT.LV viens no kodola pārstāvjiem DJ Beater paralēls elektroniskās deju mūzikas projekts, kas tendēts radīt mūziku priekſ klubiem!Ja saista, uzrunā, patīk! Nobalso par ſo remixu: http://www.spinfm.lv/spin-top/remixu-konkurss/ Labākā kluba remixa konkurss ilgs līdz ſodienas 17:00!

Dziesma ??Saplūstam?? klausītāju vērtējumam tika nodota 1. martā, un jau pāris nedēļu laikā tā ir iekļuvusi vairāku radiostaciju topos. Dziesmu ??Saplūstam?? dziedātāja saviem klausītājiem dāvāja kā pavasara sveicienu, sniedzot iespēju to arī bez maksas lejupielādēt interneta vietnē Failiem.lv: http://failiem.lv/u/epyxtgy

Kā saka Ray Rolla: Paklausoties ſo dziesmu "lampiņa iedegās" un prātā radās ideja, kā varētu būvēt savu remixu. Paskatoties uz to, ka pieteikſanās termiņſ bija vien divas dienas, sapratu ka ir jāmēģina, ir jābūvē!

Tad sākās intensīvs darbs, pie remixa "skeleta" izveides, kas norisinājās diezgan sekmīgi, un pirmajā vakarā melodijas bāze un aranžējums "ieradās":)

Tālākajās darba stundās, tika meklēta galvenās melodijas kulminācijas skanējums, kura nosacījumi bija pavisam "vienkārſi": Jaudīgi, aktuāli, un ar oriģinālu skanējumu. Pēc vairāku stundu expermentiem un regulācijām, tas izdevās, un iegūtais skanējums "pacēla"!

Pateicoties savam kolēģim Ģirtam L. ... starp citu ar kuru Ray Rolla sadarbojas un lēnām būvē klubu bombu! ... Skaņa tika akceptēta, kā ir laba un izklausās profesionāli!

Viss ... it-kā rit pa diedziņu, bet patiesībā zilonis vēl gulēja uz kicku (galvenā sitiena skanējumu un spiedienu), kā saka Ray Rolla, ar kicku bija ļoti grūti, lai uzregulētu mūsdienām aktuālu un vēl no tā izspiestu maximālu skaņas spiedienu... kas liek tavam ķermenim virzīties turpu, ſurpu! Bet tomēr! "notika brīnums" un pēc vairāku dienu expermentāliem regulējumiem izdevās progresēt ſajā lauciņā, par ko ſampis noteikti ir nopelnīts! vēlams (Martini Asti):)

Bija pagājuſas aptuveni 5 dienas, kad remixa pirmā versija ieraudzīja mūzikas playeri, un tika ieslodzīta cietajā diskā, lai mazliet parūgtu, kamēr Ray Rolla atkal nesāks klausīties to! Iestarpinājums no Ray Rolla pieredzes: Kad jūti kad pirmā versija ir gatava, vislabākais ir kādu nedēļu remixu "likt" mierā un pārāk nedomāt par to, lai tas uzsāk savu dzīvi un uķi puķi pats darbojas:D

Kad aptuveni nedēļu remix bija nostāvējies, tad par laimi tam Ray Rolla atkal atvēra projekta failu un teica hello again - Es zinu kā es "Tevi" uzlaboſu un sāka realizēt savas uzlabojuma idejas, pamatīgi, pārdomāti un akurāti!

Tā kā sākumā remixa izveidei un iesūtīſanai bija dotas vien 2 komats nedēļas, tad attiecīgi laiks bija palicis maz līdz iesūtīſanas beigām un Ray Rolla maximāli tiecās uz finiſa taisni, kaut gan pats juta, ka vēl īsti pabeigts tas nebūs, bet termiņi paliek termiņi un nebaudāms jau nebija:)

Tā nu 11 min pēc termiņa tika iesūtīts remix, kā saka Ray Rolla: lielie mākslinieki kavē, tas ir etiķetē:D Bet pēc iesūtīſanas vēl turpinājās darbs pie uzlaboſanas...

Tā pagāja aptuveni 2 dienas un atklājās, ka vairums producenti, kas pieteikuſies, vēl nav iesūtījuſi savus remixus, un laiku pagarināja par 1 nedēļu, kas protams nozīmēja...: gandrīz perfektu produktu galā, jo vienmēr jau var labāk!;)

Protams kas tālāk?... Uzminēji! darbs turpinājās pie uzlaboſanas un pie-spicēſanas, pieslīpēſanas, līdz galā nonācu līdz ſim:Ja saista, uzrunā, patīk! Nobalso par ſo remixu: http://www.spinfm.lv/spin-top/remixu-konkurss/

Labākā kluba remixa konkurss ilgs līdz ſodienas 17:00!

Un balva? kas balvā?

Labākā dziesmas ??Saplūstam?? remixa DJ-producents balvā iegūs ??LabākaisProducentsLV?? konkursa uzvarētāja titulu un statueti, bet remix kļūs par oficiālo Lienes Candy dziesmas ??Saplūstam?? klubu remixu.

Izpildītājs: Liene Candy,

Nosaukums: Saplūstam,

Remix: Ray Rolla Spin Higher Remix,

BPM: 132,

Žanrs: Electro House,

Tonalitāte: B m (10A)

Liels Paldies:

Gatim G. par to, ka atsūtīja informāciju, ka notiek tāds konkurss!

Ģirtam L. par konsultācijām, par skaņu testēſanu, par ieteikumiem, par diskusijām!

Vairāk par Ray Rolla: http://www.draugiem.lv/ray-rolla/

Seko Twitter: http://twitter.com/BeaterDJ

P.S. kāpēc spin higher remix? ... Tāpēc, ka vajag spinnot higher;)


Seko Ray Rolla:

http://www.draugiem.lv/ray-rolla soundcloud.com/dj-beater dj-beater
www.mixcloud.com/djbeater/ twitter.com/beaterdj
0 Comments